Книжковий інтернет-магазин Книги на Балці здійснює повернення та обмін товарів належної та не належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів».

Якщо ви вирішили звернутися до нас щодо повернення або обміну будь-якої придбаної у нас продукції, просимо вас ознайомитися із загальними правилами.

  1. Магазин Книги на Балці несе повну відповідальність за збереження та комплектність замовлення до вашого отримання.
  2. При отриманні замовлення обов'язково перевіряйте цілісність товару (упаковки та його вмісту).
  3. Перевіряйте комплектацію, цілісність упакування, відсутність механічних пошкоджень. Це необхідно обов'язково зробити при отриманні на відділенні служби доставки.
  4. Ми не несемо відповідальності за товар, який не перевірений на наявність механічних пошкоджень або відсутність частин безпосередньо при отриманні у відділенні перевізника.

Що робити в разі виявлення некомплекту, не відповідність вмісту посилки або пошкоджень при огляді у відділенні?

  1. ви маєте право відмовитись від його отримання.
  2. Повідомити нас про це, зручним для вас способом
  3. Якщо товар заздалегідь сплачено. Ми обов'язково повернемо ваші гроші у зручний для вас спосіб.

Повернення товару не належної якості:

Будь-яка книжкова продукція обов'язково повертається або змінюється з причини наявності друкарського браку. Всі додаткові транспортні витрати при цьому лягають на наш магазин.

Що таке друкарський брак?

  1. відсутність деяких сторінок або цілого розділу,
  2. перевернені сторінки,
  3. змащений друк понад 15% від обсягу сторінки.

Повернення товару належної якості:

Кабміном України друкарська продукція віднесена до розряду товарів, які не підлягають поверненню та обміну (постанова Кабміну України від 19.03.1994 р. № 172). Законом України не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні та поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.

Але так, як книгарня цінує і лояльно ставиться до всіх своїх покупців, ви зможете попросити про повернення або обмін книги належної якості. Адже в наш непростий час, у будь-який момент можуть виникнути непередбачені і складні ситуації. На які не ми й не ви, не можемо вплинути. Якщо з якоїсь причини ви замовили не ту книгу, її обмін можливий на інше видання. При цьому всі транспортні витрати по зворотному пересиланню оплачує клієнт згідно з тарифами обраної транспортної компанії.

Не змінюються та не підлягають поверненню. книги з пошкодженою упаковкою, інформаційні технічні книги (де можна виписати та сфотографувати потрібну інформацію), брудні, вживані, читані, розламані та пошкоджені.
Ми завжди йдемо на зустріч нашим клієнтам, якщо їхні побажання обґрунтовані та адекватні.