Графік роботи:

Вівторок, Четвер, Субота с 9-00 до 18-00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань

Юрай Червенак - усі книги автора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Юрай Червенак – словацький письменник, автор історичних романів, детективів та фентезі. Народився в селі Вихні, де провів перші роки свого життя, але зі шкільних часів живе у сусідній Банській Штьявниці. Після закінчення гімназії у 1992 році змінив різні професії, від співробітника служби безпеки до завідувача кінотеатру або працівника відділу культури міського управління. З 2005 року – професійний письменник та публіцист.

Літературний дебют відбувся 1993 року, відтоді їм опубліковано понад три десятки книг. Він відомий як автор історичного фентезі зі слов'янськими мотивами.

Цикл «Чорнокнижник» (за яким слідує вільний цикл «Чорни Рогань») відбувається в IX столітті під час боїв з аварами та утворення перших слов'янських князівств. Двосерійний роман «Бивий» - це історії зі «Старочеських легенд» кінця VII століття. Трилогія (тетралогія в виправленому та доповненому словацькому виданні) Богатир розказує про долі героїв руських земель під час завоювань князя Святослава Київського. В окремому романі бронзового віку «Бронзова сокира, золоте руно» міфічні аргонавти пливуть Дунаєм на територію сьогоднішньої Словаччини.

Червенак опублікував розповіді та повісті в багатьох журналах Fantázia, Pevnost та Ikarie. Англійський переклад оповідання «Народжений із священної води» з'явився на сторінках легендарного журналу Weird Tales. Для творчості характерний поступовий перехід від чистої міфологічної фантастики до історичного роману. Про це особливо свідчить епічний серіал про антитурецькі війни «Пригоди капітана Баторі» («Вартові Варадіна», «Ворота Іркалла», «Фортеця диявола», «Залізний півмісяць», «Стіна Заходу»).

Найбільш комерційно успішним твором автора є історичний детективний серіал "Капітан Штейн та нотаріус Барбарич" про розслідування злочинів часів правління Рудольфа II. на рубежі 16 та 17 ст. На даний момент у серіалі опубліковані романи «Мертві на Пекельному ворху» (дія відбувається в Банській Штявниці), «Кров первонародженого» (дія відбувається в Празі), «Вогниве знамення» (Прешпорок), «Диявол у дзеркалі» (Відень), « Вовк» та Кинжал (Замок на горі Сітно) та Лісові привиди (міста Трутнів та Крконоше).

Червенак також написав збірку казково-пригодницьких оповідань для маленьких читачів «Легенда про золоте місто», яка є сюжетною базою для освітнього проекту «Живий підручник».

Він є володарем кількох жанрових нагород, у тому числі премії «Фентезі», премії за найкраще фентезі та премії «Оскар» за наукову фантастику, фентезі та жахи за найкращу чеську та словацьку книгу року (він отримав її тричі за найкращу книгу року). романи «Кривавий вогонь», «Біла вежа» та «Чортова фортеця»). Він отримав премію Володимира Неффа за найкращий чесько-словацький історичний роман 2016 року за свій роман «Диявол у Задзеркаллі».

Сторінка автора: https://www.facebook.com/Cervenak.Juraj

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору