Шановні клієнти. У зв'язку з небезпечною ситуацією у місті Харкові відправок не буде. Магазин тимчасово не працює.
Графік роботи:

Вівторок, Четвер, Субота с 9-00 до 18-00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань

Трилогія «Все ради игры»

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У центрі трилогії – змагання з вигаданого виду спорту – ексі, що нагадує одночасно кілька популярних у США та Канаді ігор: футболу, хокею та лякросу. Чому не бейсбол чи волейбол? Відповідь автора гранично чесна: ліньки. Якби в книзі довелося описувати справжній вид спорту, довелося б вникати у всі тонкощі правил, що забрало б чимало часу та сил. Але задум Нори Сакавич був зовсім інший. Тож автору виявилося простіше розробити власну гру – гібрид кількох існуючих. Основні правила дано у примітках, а яскраві описи боротьби за м'яч роблять книжки динамічними. Спортивна лінія прописана чудово, світ ексі виглядає по-справжньому живим та яскравим.

Що потрібно врахувати перед прочитанням цього циклу? Насамперед у трилогії дуже яскраво виводиться тема гомосексуальних відносин. Як добровільних, і примусових. І саме на це звертають увагу критики. З іншого боку, лінія ЛГБТ не є головною – у трилогії порушуються й важливіші теми: про довіру, вибір між втечею та бунтом, командну гру, другий шанс, цінність життя. Сцени тортур і зґвалтування прописані дуже жорстко, тому навіть найвідданіші шанувальники відзначають велику кількість «скла», особливо у другій і частково – третій частині. Але саме це робить трилогію незабутньою. У циклі дванадцять основних персонажів та 47 другорядних. У міру знайомства з ними Ніл відкриває для себе нові правила: кревність – ще не сім'я, за агресією може ховатися біль чи страх, а гра може виявитися не хобі, а єдиним способом вижити. Поява Нілу має для Лис як негативні, і позитивні наслідки. І спочатку незрозуміло, як розвиватимуться події. Лише до кінця оповідання все стане на свої місця. На відміну від багатьох книг, в яких талановитий новачок поступово вливається в команду ще талановитіших і найдосвідченіших, трилогія розставляє акценти трохи інакше. Лідери не бездоганні, новачок зовсім не вклоняється їм і не мріє стати членом зграї. Спочатку і зграї ніякої немає - але тим цікавіше спостерігати, як поступово Ніл приручає лис і приручається сам.

Все заради гри – скільки частин?

Трилогія «Все заради гри», вперше представлена читачам у друкованій версії, складається з трьох книг: «Лисья нора», «Король воронів» та «Світ короля».

В якому порядку читати книги заради гри? Лисиця нора. Книга 1, Король Воронов. Книга 2, Світ короля. Книжка 3.

Трилогія читається буквально на одному подиху, і дуже багато читачів рекомендували її своїм друзям. Одні оцінили «Все заради гри» тому, що через усі книги проходить думка: хоч би якою безнадійною здавалася ситуація, не варто відмовлятися від боротьби.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору