Шановні клієнти. У зв'язку з небезпечною ситуацією у місті Харкові. Відправлення замовлень проводиться у вівторок, четвер та суботу
Графік роботи:

Вівторок, Четвер, Субота с 9-00 до 18-00

0
Мій кошик
Каталог
Укр
Додайте товари до списку бажань

Видавничий дім Весна - дитяча та навчальна література

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Книги видавництва Весна

Це можливість надати дітям можливість цікаво вчитися, розкриваючи свої здібності, а вчителям навчати за допомогою сучасного інтерактивного продукту, роблячи процес захоплюючим і ефективним - для цього видавництво і створює свої видання. Головне, щоб Ви отримали задоволення від спілкування зі зручною і красивою книгою.

З самого початку у видавництві визначили, що їх навчальні видання повинні бути якісними і створюватися відповідно до державних нормативів. І в даний час вся навчальна література, яка підлягає грифування, вже має гриф «Схвалено МОН, молоді та спорту України», а книжкові новинки видавництва Весна знаходяться на розгляді у відповідних комісіях. Оцінюються навіть ті видання, які не вимагають обов'язкової наявності грифів, тому що видавництво прагне досягти досконалості і вважає, що разом зі своїми фахівцями зможе підвищити якість навчання і освіти дітей.

Успіху не досягти без творчості, адже воно є виходом за межі того, що вже існує, є джерелом розвитку і створення нового. У видавництві впевнені в цьому як і в тому, що ресурси для творчості є у кожного, досить усвідомити їх, навчитися ними користуватися і розвинути. Якщо Вам в цьому допомагає творчість видавництва «Весна», втілене в наших видання - ми будемо вважати свою місію здійсненною.

Література для дітей і дорослих видавництва Весна

Головна мета «Видавничого дому Весна» зробити інформативні, барвисті, захоплюючі навчальні посібники для дітей.

Керівництво видавництва «Весна» впевнене - навчання повинно зацікавлювати. Тому навчальні посібники та зошити видавництва «Весна» доповнені цікавими фактами, завданнями, кросвордами та ігровими елементами.

«Видавничий дім Весна» цінує думку кожного, про продукції, що випускається нами, тому ми завжди раді конструктивній критиці, позитивним відгуками і побажаннями.

«Видавничий дім Весна» пропонує дітям вчитися цікаво, розкривати свої здібності і таланти. У той же час «Видавничий дім Весна» надає вчителям можливість навчати дітей за допомогою сучасного інтерактивного продукту, роблячи процес ще більш захоплюючим і ефективним.

Фахівці видавництва «Весна» відстежують кожен крок реформування системи освіти України. Відповідальні редактори та менеджери з навчально-методичної роботи тісно співпрацюють з фахівцями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, а також з обласними, міськими, районними методистами і вчителями. В результаті «Видавничий дім Весна» створює інноваційну та актуальну літературу для шкіл. Видавництво «Весна» розробляє таку допомогу і робочі зошити, які вдосконалюють шкільні курси з певних предметів і дають можливість школярам закріпити отримані знання.

Розгорнути
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору