Категории

Українська література Хрестоматія 9 клас + тестові завдання видавництва Весна

Издательство: Весна
Авторы: Хрестоматии
ISBN: 978-617-686-511-7
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 527
Обложка: мягкая
70.00грн.
- +

Українська література 9 клас Хрестоматія + тестові завдання видавництва Весна

Хрестоматію з української літератури створено згідно з чинною програмою з української літератури, методичними рекомендаціями та за вимогами нової «Концепції літературної освіти», мета якої — «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».

Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.

Окрім програмових текстів та творів для позакласного читання, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики «Словник незрозумілих слів», «Це цікаво!», а також у кінці посібника розміщено розділ, у якому в формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.

Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані запитання, які допоможуть дитині краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішнє незалежне оцінювання.

Видання розраховане на учнів 9 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Гавриш І.П.
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 527
Формат (мм) 145х200
Обложка мягкая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: