График работы:

Вторник, Четверг, Суббота с 9-00 до 18-00

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Ми готуємось до школи без проблем - Федієнко

В наличии
Артикул: 978-966-429-622-6
155 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний

Доставка Новая Почта:

 • в отделение
 • почтомат
 • курьер новой почты до дверей

 

 

 • Наличными при получении
 • Кредитной картой в privat24
 • Онлайн оплата WayForPay
 • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Бренд Школа
Автор Василий Федиенко
Серия Крок до школи
Язык издания украинский
Иллюстрации черно-белые
Формат (мм) 200х260
Количество страниц 128
Обложка мягкая
Тип бумаги офсет
Артикул модели 978-966-429-622-6
Описание

Ми готуємось до школи без проблем Федієнко - робочий зошит серії "Крок до школи"

Перед вами істотно оновлене та перероблене видання популярного посібника, що вже багато років є найкращим помічником у навчанні дітей старшого дошкільного віку!

Посібник Ми готуємось до школи без проблем авторством В. Федієнко складається з чотирьох розділів:

 1. Вчимось читати - буде чудовим додатком до будь-якого букваря під час вивчення букв та навчання читання.
 2. Мета другого розділу Вчимось писати — підготувати руку вашої дитини до оволодіння письмом. Розділ містить вправи на обведення, штрихування, малювання, розфарбовування, написання друкованих літер по клітинках і елементів прописних букв — на запатентованому допоміжному шаблоні.
 3. Третій розділ Вчимось рахувати у доступній та цікавій формі ознайомить дитину з основами математики: поняттями «більше-менше», «стільки ж», площинними та об’ємними фігурами, цифрами та числами до 10, математичними знаками, розв’язанням і складанням виразів і задач.
 4. Четвертий розділ Розвиваємо мислення містить завдання з розвитку уваги, пам’яті та мислення. Дитина вчитиметься аналізувати, порівнювати, узагальнювати, а також розвиватиме образну, словесно-логічну, зорову та слухову пам’ять.

Збірка зошит Ми готуємось до школи без проблем завдяки своїй унікальності викладення та подання дитячого наукового матеріалу та високої ефективності є незамінним помічником для батьків та вихователів дитячих садків при підготовці дитини до школи. Робочі зошити серії "Крок до школи" розробленi грамотно та цікаво. Насамперед, щоб ваша дитина змогла не відволікаючись займатись та навчатись.

Даний друкований посібник розроблено за кращими сучасними вітчизняними та зарубіжними методиками покращення програми навчальної підготовки до школи та сертифікований видавництвом Школа.

На сьогодні багато українських дошкільних навчальних закладів використовують робочі зошити Федієнко готуємось до школи серії крок до школи у зв’язку з їх популяризацією навчальними закладами.

В дитячих садках все більше и більше дітей займаються по робочим зошитам Василя Федієнка.

Автор включив поради батькам, як краще займатися з дитиною навіть в домашніх умовах, готувати дитину до школи завдяки оновленим методикам розвитку дошкільнят. Цей робочий зошит рекомендовано для дітей 4-6 років.

У кожному розділі дуже цікаво, зрозуміло та красочно описані завдання, які з дитиною можна розібрати та пояснити. У розділі вчимось читати без проблем розписані голосні та приголосні, розбірливо показано та проілюстровано букви та звуки, щоб ваша дитина змогла зацікавлено виконувати завдання та краще запам’ятовувала. Розділ вчимось рахувати без проблем включає в себе геометричні завдання, з описанням різних фігурок та ілюстрованих задачок.

Завдяки робочим зошитам видавництва Школа, батьки зможуть проаналізувати рівень читання, граматичне проведення різних математичних задач, логічне мислення дитини при виконанні поставлених завдань у зошиті. Також зможуть допомогти у постановці руки вашої дитини, що у подальшому допоможе у школі при писанні текстів. Но дуже важливо, щоб ваша дитина не тільки гарно писала, швидко читала, а також добре могла переказати текст.
Спеціально для покращення роботи та розвинення пам'яті вашої дитини, видавництво «Школа» випустили велику серію робочих зошитів під назвою Крок до школи. Зі всіма книгами із цієї серії Ви зможете познайомитись натиснувши на назву серії у характеристиці товару.

Батькам буде легко заохотити дітей до їх кожноденної праці. Ваша дитина легко буде засвоювати потрібну інформацію. Швидко вчитись писати з правильною постановкою руки каліграфічне написання букв для гарного написання текстів. Розвивати пам'ять, насамперед логічне мислення, рішення геометричних та математичних задач.

Ця унікальна збірка завдяки своїй простоті викладення матеріалу та ефективності є незамінним помічником для батьків при підготовці дитини до школи.

Отзывы 4
Я зробила замовленя в четвер здаеться але досі посилки немае. Коли я її отримаю?
Ответить
Тетяна, По-перше: для питань та пропозицій існують засоби зв'язку на сайті у вигляді телефонів та пошти, а не коментарі про книгу.
По-друге: на цю книгу було зроблено замовлення №11269 на Бондаренка Володимира за передоплатою. Оскільки гроші не були сплачені, ми й не надіслали замовлення.
Ответить
Чи є електронний варіант?
Ответить
Тетяна, Ні, немає
Ответить
Зошит запропонували вихователі купити для занять у дитячому садку. Він нам замінив комплект зошитів – там і підготовка до математики, до письма і читання. Все чітко і зрозуміло пояснюється, завдання цікаві, особливо сподобалися завдання на розвиток логіки.
Ответить
У нас был Букварик этого автора. Зашел как-то сразу. Решили купить и эту тетрадь, поскольку автор вызывает доверие. И не пожалели. Базовые навыки и знания к школе тетрадь однозначно поможет сформировать. Плюс веселые картинки, разукрашки – ребенок делал все с удовольствием.
Ответить
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх