Друзья. В пятницу 28.01 - магазин работать и отвечать на телефонные звонки не будет
График работы:

Вт.-Вс. c 9:00–19:00

Пн. выходной

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Математика ЗНО 2022. Комплексне видання

Нет в наличии
Артикул: 978-966-07-3667-2
160 грн
180 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
 • Самовывоз
 • Новой почтой
 • Курьер
 • Укрпочтой

Подробнее о доставке

 • Наличными при получении
 • Кредитной картой в privat24
 • Онлайн оплата WayForPay
 • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Штрихкод 9789660736672
Название Математика підготовка до ЗНО 2022 автор Капіносов
Бренд Підручники і посібники
Автор Капиносов А. М.
Формат (мм) 210х300
Язык издания украинский
Количество страниц 559
Обложка мягкая
Тип бумаги газетная
Предмет Математика
Описание

ЗНО 2022 математика - комлексне видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Пояснення:
Гуртова ціна зберігається навіть, якщо ви придбаєте 5 комплексних посібників видавництва Піп з різних предметів (наприклад, вам потрібна математика, англійська мова, історія, українська мова, українська література)

Посібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до ЗНО і ДПА 2022 року. Його укладено відповідно до чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Комплексне видання включає в себе:

 • Довідковий теоретичний матеріал
 • Розвязування типових задач
 • Тренувальні тестові завдання
 • Варіанти тестів у форматі ЗНО
 • Завдання і відповіді до ЗНО 2022
 • Відповіді до всіх завдань.

Метою посібника є надання практичної, методичної та психологічної допомоги учням у підготовці до ЗНО і ДПА 2022 року. У посібнику міститься довідковий теоретичний матеріал, приклади розв’язання задач і вправ і завдання з усіх тем шкільного курсу математики. Завдання кожної теми складаються з чотирьох частин: перша частина містить довідковий теоретичний матеріал і зразки розв’язання вправ. друга частина — тестові завдання із п’ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Усі завдання розміщені в послідовності зростання складності. третя частина містить завдання, які передбачають установлення відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними цифрами 1–4, та їхніми властивостями, позначеними буквами А–Д. у четвертій частині вміщено тестові завдання відкритої форми — самостійне знаходження відповіді у вигляді десяткового дробу.

Що являє собою пропонований нами посібник «Комплексне видання Математика» автора Капіносова А. М.

Це велика книга з ламінованою обкладинкою загальним обсягом 560 сторінок. До неї входить розміщений у закономірному порядку вивчений у школі матеріал із загального математичного курсу, з алгебри та геометрії. Причому, внесені лише такі теми й розділи, які найчастіше зустрічаються (й точно можуть зустрітися) в матеріалах ДПА та ЗНО-2022. Усе викладається стисло, тезисно, із використанням формул, графіків та креслень, необхідних при вивченні або при виконанні завдань ЗНО. Пояснення тем супроводжується розв'язуванням типових задач і завдань. У кінці розділів учням надаються тренувальні тестові завдання, максимально наближені до формату ЗНО. Виконавши їх, кожен випускник може пересвідчитися у правильності викладення на основі розміщених у кінці книжки відповідей до всіх завдань, які видавництво «Підручники і Посібники» надрукувало якраз із метою самоперевірки.

Математика комплексне видання для підготовки до ЗНО 2022 Капіносов - де купити?

У нашому книжковому магазині "Книги На Балці" ви зможете замовити онлайн оригінальний комплексний довідник Капіносова "Математика, комплексна підготовка до ЗНО 2022" для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, видавництва Підручники і Посібники.

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх