График работы:

Вт.-Вс. c 9:00–19:00

Пн. выходной

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Математика підготовка до ЗНО

В наличии
Артикул: 978-966-07-3667-2
153 грн
170 грн
В желания
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Быстрый заказ
 • Самовывоз
 • Новой почтой
 • Курьер
 • Укрпочтой

Подробнее о доставке

 • Наличными при получении
 • Кредитной картой в privat24
 • Онлайн оплата LiqPay
 • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Тип бумаги газетная
Количество страниц 559
Язык издания украинский
Формат (мм) 210х300
Серия ЗНО Математика
Автор Капиносов А. М.
Бренд Підручники і посібники
Обложка мягкая
Артикул модели 978-966-07-3667-2
Описание

ЗНО 2021 математика - комлексне видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Гуртова ціна - 125 грн. від 5 шт

Пояснення:
Гуртова ціна зберігається навіть, якщо ви придбаєте 5 комплексних посібників видавництва Піп з різних предметів (наприклад, вам потрібна математика, англійська мова, історія, українська мова, українська література)

Посібник призначений для підготовки учнів загальноосвітніх навчальних закладів та абітурієнтів до ЗНО і ДПА 2021 року. Його укладено відповідно до чинної програми та чинних навчальних програм з математики. Комплексне видання включає в себе:

 • Довідковий теоретичний матеріал
 • Розвязування типових задач
 • Тренувальні тестові завдання
 • Варіанти тестів у форматі ЗНО
 • Завдання і відповіді до ЗНО 2021
 • Відповіді до всіх завдань.

Метою посібника є надання практичної, методичної та психологічної допомоги учням у підготовці до ЗНО і ДПА 2021 року. У посібнику міститься довідковий теоретичний матеріал, приклади розв’язання задач і вправ і завдання з усіх тем шкільного курсу математики. Завдання кожної теми складаються з чотирьох частин: перша частина містить довідковий теоретичний матеріал і зразки розв’язання вправ. друга частина — тестові завдання із п’ятьма варіантами відповідей, з яких лише один правильний. Усі завдання розміщені в послідовності зростання складності. третя частина містить завдання, які передбачають установлення відповідності між деякими математичними поняттями, позначеними цифрами 1–4, та їхніми властивостями, позначеними буквами А–Д. у четвертій частині вміщено тестові завдання відкритої форми — самостійне знаходження відповіді у вигляді десяткового дробу.

Що являє собою пропонований нами посібник «Комплексне видання Математика» автора Капіносова А. М.

Це велика книга з ламінованою обкладинкою загальним обсягом 560 сторінок.

До неї входить розміщений у закономірному порядку вивчений у школі матеріал із загального математичного курсу, з алгебри та геометрії. Причому, внесені лише такі теми й розділи, які найчастіше зустрічаються (й точно можуть зустрітися) в матеріалах ДПА та ЗНО-2021.

Усе викладається стисло, тезисно, із використанням формул, графіків та креслень, необхідних при вивченні або при виконанні завдань ЗНО.

Пояснення тем супроводжується розв'язуванням типових задач і завдань. У кінці розділів учням надаються тренувальні тестові завдання, максимально наближені до формату ЗНО. Виконавши їх, кожен випускник може пересвідчитися у правильності викладення на основі розміщених у кінці книжки відповідей до всіх завдань, які видавництво «Підручники і Посібники» надрукувало якраз із метою самоперевірки.

У нашому книжковому магазині "Книги На Балці" ви зможете купити онлайн оригінальний комплексний довідник Капіносова "Математика, комплексна підготовка до ЗНО 2021" для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, видавництва Підручники і Посібники.

РОЗБІР ЗНО-2020 З МАТЕМАТИКИ

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх