График работы:

Вт.-Вс. c 9:00–19:00

Пн. выходной

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Часодії Часова вежа

В наличии
Артикул: 978-966-429-219-8
207 грн
230 грн
В желания
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Оптовые цены от 5 единиц
Быстрый заказ
  • Самовывоз
  • Новой почтой
  • Курьер
  • Укрпочтой

Подробнее о доставке

  • Наличными при получении
  • Кредитной картой в privat24
  • Онлайн оплата LiqPay
  • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Название Часова вежа 3 книга Часодії автор Наталія Щерба
Язык издания украинский
Автор Щерба Наталья
Серия Часодеи
Обложка твердая
Тип бумаги офсет
Количество страниц 384
Формат (мм) 170х240
Бренд Школа
Артикул 9789664292198
Описание

Часодії 3 Часова вежа. Автор Наталія Щерба. Книга українською мовою видавництва Школа

Усі ключники мають знайти Часову вежу й повернути час у Розколотий замок. Василина ладна зробити все, аби довести своє вміння керувати Часом. Але на її шляху стають її одвічні вороги. І ось Василина знову опиняється сам на сам зі смертельною небезпекою. Чи може дівчинка протистояти Олені, впливовій подрузі свого батька? Чи вдасться їй викрасти часівну стрілу й повернути до життя фею Діану? Чи доведе вона всьому чародійному світу, наскільки сильна в її серці синя іскра? Адже дівчинка ще має вступити до часової школи, пройти карколомні випробування і знайти ключ до серця найближчого друга.
Обрана самим Часом, Василина разом із друзями ефларцями та остальцями перебували у спортивному таборі, тренуючись вдень та розгадуючи численні таємниці минулого вночі, такі, як, наприклад, місце знаходження Розколотого замку. Вони готувалися до моменту, коли нарешті зацвіте Пурпуровий Квіт, щоб вирішити долю Ефлари та Остали.
У третій частині серії «Часодії» описується свято — Пурпуровий Квіт розквітнув, загроза минулася, бо питання про Часовий Розрив вирішене, хоча й не всі повернулися після подій, що сталися наприкінці зміни у спортивному тренувальному таборі. Новим ключником, берегинею одного з ключів стане Захарра Драгоцій, Василина поглиблено вивчає часодійство, призвичаюється до життя з батьком, Оленою Мортиновою, Нортом та Дейлою у Чорноводі, знайомлячись з устроєм життя в замку та досліджуючи його вежі. Попереду вступні випробування і навчання у Школі світлочасу й темночасу, подорож в Часовий Розрив, пошуки замку Ефларуса й повернення часу у найлегендарніший із часових замків.
Яку роль у «Часовій вежі» відіграє холодна блакитна іскра, чи не обернеться порятунок світу на війну, чи встигнуть ключники вчасно прилетіти на поле Старочасів, щоб змінити долю зачасованої, і яке таємниче доручення пролунає від Астрагора, який пообіцяв натомість здійснити будь-яке бажання виконавця?

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх