График работы:

Вторник, Четверг, Суббота с 9-00 до 18-00

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Тести з ПДР. Нове 23 видання видавництво Моноліт

В наличии
Артикул: 978-617-577-121-1
380 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Оптовые цены от 8 единиц
 • Самовывоз
 • Новой почтой
 • Курьер
 • Укрпочтой

Подробнее о доставке

 • Наличными при получении
 • Кредитной картой в privat24
 • Онлайн оплата WayForPay
 • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Бренд Монолит
Формат (мм) 210х300
Язык издания украинский
Иллюстрации цветные
Количество страниц 287
Обложка мягкая
Тип бумаги офсет
Описание

Тести з ПДР. Нові офіційні екзаменаційні запитання для складання іспитів за всіма категоріями

У 23-му тиражі додані нові, а також виправлені і відредаговані існуючі питання. Також питання у розділах приведені у відповідність з останніми змінами, внесеними до Правил дорожнього руху.

Екзаменаційні запитання у виглялі тестов з ПДР розроблені для здачі теоретичної частини іспитів з правил керування автомобілем. Вони відповідають діючій програмі навчання у автошколах для всіх категорій прав, і дозволяють самостійно підготуватися до екзамену в ДАІ.

Тести ПДР видавництва Моноліт містять завдання в кольорових ілюстраціях. У відповідях надані посилання на пункти Правил дорожнього руху, до яких належать поставлені питання. У додатках Ви знайдете таблицю з вірними відповідями на усі питання тестів.

Що ви знайдете в цій книзі

 • Нові тестові завдання з Правил дорожнього руху, що відповідають чинної програми навчання в автошколах для всіх категорій прав
 • Питання, що дозволяють самостійно підготуватися до успішної здачі іспиту в ДАІ
 • Завдання в ілюстраціях
 • Посилання на пункти Правил дорожнього руху, до яких відноситься питання
 • Тести з основ безпеки руху та надання першої медичної допомоги
 • Таблицю правильних відповідей.

Книга призначена для:

 • Початківців автомобілістів і учнів автошкіл
 • Досвідчених водіїв, бажаючих освіжити свої знання
 • Батьків, яким небайдуже якість підготовки їхніх дітей
 • Викладачів автошкіл

Тести з ПДР Офіційне нове 23 видання

Екзаменаційні білети з ПДР необхідні новачкам, які освоюють початкові знання з водіння автомобіля й досвідченим водіям, щоб розв'язати складні дорожні ситуації. Щорічно до правил дорожнього руху додаються коригування, уточнення та доповнення, тому вони відрізняються від видання 2021 року. Зрозуміло, що кожній людині, яка стає учасником дорожнього руху, білети з ПДР України повинні стати обов'язковим посібником з організації руху та правил поведінки на дорозі.

Прийом іспиту в ДАІ й навчання в автошколах України здійснюються тільки на підставі затверджених білетів ПДР у вигляді тестів.

Теми, за якими складені білети-тести:

 1. Правила дорожнього руху 2022;
 2. Дорожні знаки, світлофори, дорожня розмітка;
 3. Основи безпечного руху;
 4. Надання першої медичної допомоги;
 5. Основи права.

Для всебічної підготовки за екзаменаційними тестамі ПДР 2022 року додатково необхідно вивчити також Правила дорожнього руху України з доповненнями про дорожню розмітку, світлофори та дорожні знаки.

Правила дорожнього руху в Україні може освоїти кожний бажаючий, якщо придбає білети по ПДР 2022, що представлені у нашому каталозі. В доповнення до них можна купити ПДР з ілюстраціями та коментарями і Правила дорожнього руху України.

Вивчення книг з розділу Література для автошкіл в магазине Книги На Балке надасть можливість розібратися з необхідними питаннями для успішної здачі теоретичного екзамена на водійське посвідчення.

Досвідчені водії також повинні мати під рукою, та чітко правільно відповідати на завдання з тестів по ПДР, щоб у спірних ситуаціях обгрунтовано підтвердити свою правоту. Відповіді з правил дорожнього руху містять приклади практично на кожну складну дорожню ситуацію. Є можливість вибрати правильну відповідь на кожне поставлене запитання. До любої відповіді додаються посилання на нормативну інформацію з указанням пунктів Правил дорожнього руху України, що стосуються його питання.

Якщо Ви тільки плануєте стати водієм або вже проходите навчання в автошколі, тести з ПДР Моноліт повинні стати Вашою настільною книгою на 4 – 6 місяців. Ви маєте можливість глибоко вивчити правила дорожнього руху і не тільки відмінно здати іспити, але й впевнено почуватися в складних дорожніх умовах. Завжди тримайте книгу з білетами по ПДР в бардачку або під заднім склом свого автомобіля. Це додасть впевненості Вам і доведе іншім учасникам дорожнього руху Вашу компетентність.

Також у нашому книжковому інтернет-магазині ви можете придбати Екзаменаційні білети для підготовки водіїв категорій АВ видавництва Арій для внутрішнього іспиту у автошколі, та пдр с коментарями та ілюстраціями.

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх