Категории

Книга "Сучасний англо-український словник на 100000 слів видавництва Школа

Издательство: Школа
Авторы: Словари Словари и разговорники
ISBN: 978-966-429-527-4
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 752
Обложка: твердая
135.00грн.
- +

Сучасний англо-український, українсько-англійський словник на 100000 слів - автор Зубков, Мюллер: видавництва Школа

Це сучасне видання англо-українського словника професора В.К.Мюллера містить близько 100 тисяч слів і словосполучень. У цьому виданні оновлено й модернізовано англійську частину завдяки введенню сучасної лексики та вилученню застарілих і маловживаних слів. Також оновлено написання й транскрипцію англійських слів згідно зі світовими стандартами. У новій редакції слова різних частин мови, об'єднані спільністю форми і походження, включені в одну словникову статтю, внесені зміни в оформленні складних слів, злите або роздільне написання яких визначається сучасними англійськими словниками. Значення багатозначних слів наведено відповідно до частотності їх уживання в тому чи іншому значенні. Українську лексику стандартизовано за останньою редакцією чинного правопису.

Сучасний англо-український словник призначений для фахівців англійської мови, перекладачів, викладачів, наукових працівників, а також для широкого кола читачів, що вивчають англійську мову.

Як що ви бажаєте купити Англо-український словник Зубков, Мюллер у кількості, то ми надамо Вам відмінну знижку і низьку гуртову ціну. Також у нас в магазині можна оформити онлайн простий Англо-український словник 100000 слів видавництва Арій.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор В.Мюллер, М.Зубков
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 752
Формат (мм) 145х215
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: