Категории

ЗНО з біологіі 2020 - підручник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Автор: Іван Барна
Издательство: Підручники і посібники
Авторы: Подготовка к ЗНО (ВНО) 2020 года
ISBN: 978-966-07-2501-0
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 528
Обложка: мягкая
145.00грн.
- +

от 5 шт или более - 112.00грн.

Біологія комплексний посібник підготовки до ЗНО 2020, автор Іван Барна

Комплексний посібник видавництва Підручники і посібники призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з біології є перевірка відповідності знань та умінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

У посібнику з біології вміщено:

  • Довідковий матеріал з тренувальними тестами та запитаннями до кожного розділу,
  • Приклади розв’язання задач з біології,
  • Сертифікаційну работу з біології (тестовий зошит 12) зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року, виконання якої дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань,
  • Довідковий матеріал і тестові завдання складені відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології

Комплексне видання Біологія підготовка до ЗНО

  • призначена для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології.

Довідкова частина посібника складена відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2019 року і містить розділи: «Вступ», «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень організації життя», «Неклітинні форми життя», «Організмовий рівень організації життя», «Надорганізмові рівні організації життя», «Історичний розвиток органічного світу», які, у свою чергу, розділені на теми. Наприкінці кожної теми вміщено тестові завдання та запитання для самостійної перевірки рівня засвоєння матеріалу. Відповіді до тестових завдань містяться наприкінці посібника.
Запропоновані тестові завдання складені за чинною програмою з біології для загальноосвітніх навчальних закладів. Їх зміст охоплює всі розділи біології.
Після довідкової частини в посібнику вміщено приклади розв’язання задач з біології: на молекулярні осно-ви спадковості; на обмін речовин та енергії в клітині та організмі; на фотосинтез і хемосинтез; з екології; на моногібридне схрещування; на зворотне та аналізуюче схрещування; на неповне домінування (проміжне успадкування) моногібридного схрещування; на дигібридне схрещування; на групи крові в людини; на спадкування ознак, зчеплених зі статтю.
Крім цього, посібник містить три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань.
Опанування матеріалу посібника допоможе майбутньому абітурієнту характеризувати основні біологічні поняття, закономірності, закони та теорії, біологічні явища і процеси; оперувати поняттями за потреби пояснення процесів та явищ живої природи, підтверджуючи прикладами із життя та діяльності людини, охорони здоров’я, досягнень біологічної науки; порівнювати процеси життєдіяльності на різних рівнях організації (молекулярному, клітинному, організмовому, популяційно-видовому, екосистемному, біосферному) та виявляти зв’язки між ними; установлювати причинно-наслідкові, функціональні, структурні зв’язки та закономірності у живій природі, класифікувати об’єкти; розв’язувати задачі зі шкільного курсу біології; застосовувати набуті знання під час аналізу різноманітної біологічної інформації.

Біологія підготовка до ЗНО 2020, комплексне видання, можна придбати

  • у нашому книжковому магазині Книги на Балке, з доставкою Новою Поштою по містах України
  • та у місті Харкові на книжковому ринку Райский Куточок (книжкова балка) гуртом та в роздріб.

 

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Іван Барна
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 528
Формат (мм) 205х290
Обложка мягкая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: