Категории

Українська мова та література Авраменко, завдання до ЗНО 2020 в тестовій формі

Автор: Авраменко
Издательство: Грамота
Авторы: Подготовка к ЗНО (ВНО) 2020 года
ISBN: 978-966-349-779-2
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 559
Обложка: твердая
170.00грн.
- +

Авраменко О.М. Українська мова та література 1 частина підготовка до ЗНО 2020 - довідник, завдання в тестовій формі

Збірник містить теоретичний матеріал, а також завдання в тестовій формі різного рівня складності з української мови та літератури.

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови та літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програми ЗНО 2020. Видання призначене для якісної підготовки школярів до зовнішнього незалежного оцінювання з украінської мови та літератури. Матеріал посібника також можуть використовувати вчителі під час проведення уроків для навчального тестування й контольних робіт.

Від авторів:

Мета цього навчального посібника - допомогти майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання самостійно підготуватися до виконання тестових завдань з української мови та літератури.Матеріал збірника укладено відповідно до чинних програм з української мови і літератури для середніх загальноосвітніх навчальних закладів і програм ЗНО.

Книжка складається з двох частин:

I-українська мова
II-українська література
Кожна з них має таку будову:

спочатку в доступній, стислій і зручній для засвоєння формі викладено необхідний теоретичний матеріал, що ілюструється прикладами. Після пояснення запропоновано вправи й завдання в тестовій формі, виконавши які, кожен матиме можливість систематизувати знання за курс середньої школи. Формулювання й графічне оформлення завдань двох форм-на надання відповіді й на встановлення правильної відповідності - максимально відповідає тестовому зошиту зовнішнього незалежного оцінювання. Довідник Авраменко 1 частина стане в пригоді також учням 5-10 класів під час вивчення відповідних тем, адже посібник містить значну кількість завдань, виконання яких дасть можливість набути практичних умінь і навичок з української мови та літератури. Матеріал посібника вчителі можуть використовувати під час проведення уроків для навчального тестування, тематичних контрольних робіт, а також для додаткової самостійної роботи учнів у позаурочний час.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Авраменко О М, Блажко М Б
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 559
Формат (мм) А5
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: