Категории

ЗНО з Англійської мови - комплексний підручник для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Издательство: Освiта
Авторы: Подготовка к ЗНО (ВНО) 2020 года
ISBN: 978-617-656-909-1
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 224
Обложка: мягкая
130.00грн.
- +

от 5 шт или более - 94.00грн.

Англійська мова підготовка до ЗНО автор Константинова: видавництво Освіта

Комплексне видання автора Константиновой для підготовки до ЗНО та ДПА з англійської мови – це доступний, сучасний, комплексний тренажер для підготовки до ЗНО, формування навичок правильно і швидко виконувати тестові завдання різних форматів. Його особливість – різноманітність форм подання матеріалу та масовість цільової аудиторії.

Структура посібника від видавництва Освіта і обсяг завдань відповідають структурі екзаменаційного матеріалу державного іспиту з англійської мови. Комплексний посібник для підготовки, містить стратегії виконання типових завдань у форматі ЗНО, тренувальні матеріали для підготовки ДПА та ЗНО відповідно до рівнів В1 та В2, приклади виконання завдань з коментарями і відповідями, автентичні аудіозаписи носіїв мови, а також 5 зразків варіантів тестів, що перевіряють вміння та навички з усіх розділів іспиту: «Аудіювання», «Читання», «Використання мови», «Письмо».
До довідкового розділу посібника з Англійскої мови включені тести для аудіювання, теоретичний матеріал з граматики, лексики і письма, а також відповіді до всіх тренувальних завдань і зразків варіантів тестів.
Навчальні матеріали відповідають чинній програмі ЗНО та оновленій навчальній програмі з англійської мови для закладів загальної середньої освіти (затверджено Наказом МОНУ №77 від 03.02.2016 р., зі змінами (Наказ МОНУ №888 від 27.07.2016)).

У магазині "Книги На Балке" можно придбати онлайн оригінальний комплексний довідник автора Константиновой Англійська мова, підготовка до ЗНО видавництва Освіта для якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Константинова О.М.
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 224
Формат (мм) 220х290
Обложка мягкая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: