Категории

Книга Хрестоматія Зарубіжна література 9 клас автор Шевченко

Издательство: Весна
Авторы: Хрестоматии
ISBN: 978-617-686-509-4
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 608
Обложка: мягкая
75.00грн.
- +

Зарубіжна література 9 клас Хрестоматія автор Шевченко: видавництво Весна

Хрестоматію створено відповідно до оновленої програми із зарубіжної літератури 2017 р. й вимог «Концепції Нової Української школи» — мета якої «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».
Структура посібника орієнтована на комплексний підхід до вивчення літератури.

Деякі твори подано в скороченому вигляді, втім, упорядник хрестоматії максимально зберегла їхню художньо-образну структуру, уникнувши спотворення сюжетних ліній. Також для збереження причинно-наслідкових зв’язків між зображуваними подіями, цілісного сприйняття твору, осмислення його проблематики та розуміння композиції подано ремарки, завдяки яким читач розуміє, що спричинило той чи інший душевний стан героя або чому виникли обставини, про які йтиметься далі.
Окрім художніх текстів, хрестоматія містить ще й біографії авторів, у яких подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.

Щодо практичної складової видання, то до літературних творів або їх частин дібрані запитання, які допоможуть краще засвоїти прочитане. У кінці кожного розділу у рубриці “Підсумуй прочитане” подано тестові завдання закритого типу, на зразок тих, що є в зошиті ЗНО.
Видання розраховане на учнів 9 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури. У перше в Україні в програму зарубіжної літератури було включено твір М. Булгакова «Собаче серце».

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Шевченко Н.В.
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 608
Формат (мм) 145х210
Обложка мягкая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: