Категории

Українська література Хрестоматія 8 клас + позакласне читання Серія "Lexis". Черсунова H. І. Видовництва Весна

Издательство: Весна
Авторы: Хрестоматии
ISBN: 978-617-686-009-9
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 526
Обложка: мягкая
Год издания: 2016
60.00грн.
- +

Хрестоматію з української літератури створено згідно з чинною програмою з української літератури, методичними рекомендаціями та за вимогами нової «Концепції літературної освіти», мета якої — «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».

Структуру посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.

Окрім програмових текстів та творів для позакласного читання, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики «Словник незрозумілих слів», «Це цікаво!», а також у кінці посібника розміщено розділ, у якому в формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життєвого та творчого шляху письменників.

Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані запитання, які допоможуть дитині краще засвоїти прочитане, щоб потім самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішнє незалежне оцінювання.

Видання розраховане на учнів 8 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Черсунова H. І
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 526
Формат (мм) 145х200
Обложка мягкая
Год издания 2016

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: