Категории

Українська література Хрестоматія 5 клас та позакласне читання

Издательство: Весна
Авторы: Хрестоматии
ISBN: 978-617-686-004-4
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 511
Обложка: мягкая
30.00грн.
- +

Хрестоматія з українскої литератури 5 клас автор Гарбуз видавництва Весна

Хрестоматію створено згідно з чинною програмою з української літератури, методичними рекомендаціями та за вимогами нової «Концепції літературної освіти» — мета якої «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».

Структура посібника розроблено таким чином, що вона спрямована  на комплексний підхід до вивчення літератури.
Окрім программових текстів та творів для позакласного читання, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики “Словник незрозумілих слів”,”Це цікаво!”, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життевого та творчого шляху письменників.

Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані запитання, які допоможуть дитині краще засвоїти прочитане, щоб самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішне незалежне оцінювання.
Видання розраховане на учнів 5 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Єременко, Гарбуз, Положий
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 511
Формат (мм) 145х200
Обложка мягкая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: