Категории

Українська література Хрестоматія + позакласне читання видавництва Весна

Издательство: Весна
Авторы: Хрестоматии
ISBN: 978-617-686-006-8
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 560
Обложка: мягкая
30.00грн.
- +

Українська література Хрестоматія + позакласне читання автор Черсунова видавництва Весна

Хрестоматію створено згідно з чинною програмою з української літератури, методичними рекомендаціями та за вимогами нової «Концепції літературної освіти» — мета якої «виховання творчого читача із самостійним критичним мисленням, формування гуманістичного світогляду, загальної культури, естетичних смаків особистості».
Структура посібника розроблено таким чином, що вона спрямована на комплексний підхід до вивчення літератури.

Окрім программових текстів та творів для позакласного читання, хрестоматія містить ще й літературознавчі статті, й рубрики “Словник незрозумілих слів”,”Це цікаво!”, а також у кінці посібника розміщено розділ, в якому у формі таблиць подано інформацію про найважливіші етапи життевого та творчого шляху письменників.
Щодо практичної складової видання, то до уривків творів дібрані запитання, які допоможуть дитині краще засвоїти прочитане, щоб самостійно попрацювати над текстом. У кінці кожного розділу для самоперевірки подані тестові завдання закритого типу. Такий тип завдань обов’язково наявний у тестовому зошиті ЗНО, тому практика виконання таких завдань буде надзвичайно доречною для учнів, що прагнуть у майбутньому складати зовнішне незалежне оцінювання.
Видання розраховане на учнів 7 класу, вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та всіх, хто цікавиться захопливим світом літератури.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Черсунова Н.І.
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 560
Формат (мм) 145х210
Обложка мягкая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: