Категории

Шкільный атлас Географія материків і океанів для учнів 7 класу

Издательство: Картография
Авторы: Атласы, контурные карты
ISBN: 978-966-475-431-3
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 48
Обложка: мягкая
30.00грн.
- +

от 20 шт или более - 30.00грн.
от 50 шт или более - 28.00грн.
Минимальное количество заказа этого товара: 20

Атлас географія материків і океанів - шкільний атлас для 7 класу видавництва Картографія

Атлас Географія материків і океанів видавництва Картографія складено за програмою 7-го класу загальноосвітніх навчальних закладів України. Посібник містить в собі карти, дуже багато малюнків, ілюстрацій, світлин та цікавого фактичного матеріалу, кольорові ілюстрації та схеми, які супроводжується коментарями.

Картографічне видання, виконане в яскравих барвах і надруковане на відповідному глянсовому папері, все це розмаїття є чудовим засобом заохочення учнів до активної творчої роботи, унаочнення уроків, збагачення матеріалу підручника та розповідей учителя. Шкільни атласи надають школярам велику допомогу у справі виконання необхідних практичних робіт, вони є місцем компактного зосередження основної інформації з географії материків і океанів. Указаний навчальний посібник може бути використаний як на всіх етапах вивчення матеріалу на уроці, так і під час виконання домашніх завдань чи самостійних робіт у школі.

Купити Атлас з географії материків і океанів для учнів 7 класу, який рекомендований МОНУ й допущений санітарною комісією до використання в навчальному процесі, ви можете не тільки в роздріб, но і гуртом (оптом). Замовлення на атласи з географії для 7 класу приймаються з різних областей України.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Язык издания украинский
Количество страниц 48
Формат (мм) 220х280
Обложка мягкая
Иллюстрации цветные

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: