График работы:

Вторник, Четверг, Суббота с 9-00 до 18-00

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Біологія, комплексна підготовка до ЗНО 2022

Нет в наличии
Артикул: 978-966-07-3686-3
145 грн
180 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Оптовые цены от 5 единиц
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
 • Самовывоз
 • Новой почтой
 • Курьер
 • Укрпочтой

Подробнее о доставке

 • Наличными при получении
 • Кредитной картой в privat24
 • Онлайн оплата WayForPay
 • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Штрихкод 9789660736863
Название Біологія підготовка до ЗНО 2022 Барна
Бренд Підручники і посібники
Автор Барна Иван
Формат (мм) 210х300
Язык издания украинский
Количество страниц 560
Обложка мягкая
Тип бумаги газетная
Предмет Биология
Описание

ЗНО 2022 Біологія - комлексне видання для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Пояснення:
Гуртова ціна зберігається навіть, якщо ви придбаєте 5 комплексних посібників видавництва Піп з різних предметів (наприклад, вам потрібна математика, англійська мова, історія, українська мова, українська література).

Комплексний посібник видавництва Підручники і посібники призначений для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з біології, яке проводиться у формі тестування. Завданням зовнішнього незалежного оцінювання з біології є перевірка відповідності знань та умінь учнів програмним вимогам; виявлення рівня навчальних досягнень учнів та оцінка ступеня підготовленості випускників загальноосвітніх навчальних закладів до подальшого навчання у вищих навчальних закладах.

У посібнику з біології вміщено:

 • Довідковий матеріал з тренувальними тестами та запитаннями до кожного розділу,
 • Приклади розв’язання задач з біології,
 • Сертифікаційну работу з біології (тестовий зошит 12) зовнішнього незалежного оцінювання, виконання якої дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань,
 • Довідковий матеріал і тестові завдання складені відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології

Комплексне видання Біологія підготовка до ЗНО 2022

 • призначена для випускників шкіл, гімназій, ліцеїв, училищ, учителів біології.

Довідкова частина посібника складена відповідно до програми зовнішнього незалежного оцінювання з біології 2022 року і містить розділи: «Вступ», «Молекулярний рівень організації життя», «Клітинний рівень організації життя», «Неклітинні форми життя», «Організмовий рівень організації життя», «Надорганізмові рівні організації життя», «Історичний розвиток органічного світу», які, у свою чергу, розділені на теми. Наприкінці кожної теми вміщено тестові завдання та запитання для самостійної перевірки рівня засвоєння матеріалу. Відповіді до тестових завдань містяться наприкінці посібника. Запропоновані тестові завдання складені за чинною програмою з біології для загальноосвітніх навчальних закладів. Їх зміст охоплює всі розділи біології.

Після довідкової частини в посібнику вміщено приклади розв’язання задач з біології: на молекулярні осно-ви спадковості; на обмін речовин та енергії в клітині та організмі; на фотосинтез і хемосинтез; з екології; на моногібридне схрещування; на зворотне та аналізуюче схрещування; на неповне домінування (проміжне успадкування) моногібридного схрещування; на дигібридне схрещування; на групи крові в людини; на спадкування ознак, зчеплених зі статтю.
Крім цього, посібник містить три варіанти сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з біології, виконання яких дасть змогу учням самостійно перевірити свій рівень підготовки, допоможе відновити, систематизувати та конкретизувати знання, успішно підготуватись до вступних випробувань.

Опанування матеріалу посібника допоможе майбутньому абітурієнту характеризувати основні біологічні поняття, закономірності, закони та теорії, біологічні явища і процеси; оперувати поняттями за потреби пояснення процесів та явищ живої природи, підтверджуючи прикладами із життя та діяльності людини, охорони здоров’я, досягнень біологічної науки; порівнювати процеси життєдіяльності на різних рівнях організації (молекулярному, клітинному, організмовому, популяційно-видовому, екосистемному, біосферному) та виявляти зв’язки між ними; установлювати причинно-наслідкові, функціональні, структурні зв’язки та закономірності у живій природі, класифікувати об’єкти; розв’язувати задачі зі шкільного курсу біології; застосовувати набуті знання під час аналізу різноманітної біологічної інформації.

Біологія комплексна підготовка до ЗНО 2022 Барна - де купити в Україні?

 • у нашому книжковому інтернет-магазині Книги на Балці, з доставкою Новою Поштою по містах України
 • та у місті Харкові на книжковому ринку Райский Куточок (книжкова балка) гуртом та в роздріб.
Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх