График работы:

Вторник, Четверг, Суббота с 9-00 до 18-00

0
Мой заказ
Каталог
Рус
Добавьте товары в желания

Шкільний атлас Я досліджую світ Природознавство для учнів 1-2 класу

Нет в наличии
Артикул: 978-966-946-111-7
41 грн
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Сообщить, когда появится
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий

Доставка Новая Почта:

  • в отделение
  • почтомат
  • курьер новой почты до дверей

 

 

  • Наличными при получении
  • Кредитной картой в privat24
  • Онлайн оплата WayForPay
  • Через кассу или терминал самообслуживания банка

Подробнее про оплату

 

Характеристики
Название Атлас Я досліджую світ, природознавство 1-2 клас
Бренд Картография
Предмет Природоведение
Раздел Атласы, контурные карты
Формат (мм) 220х280
Язык издания украинский
Иллюстрации цветные
Количество страниц 16
Обложка мягкая
Тип бумаги мелованная
Артикул модели 978-966-946-111-7
Класс 1 класс
Описание

Атлас Я досліджую світ Природознавство 1-2 клас

Шкільний атлас має сучасний дизайн і складається з 16 сторінок. Враховуючи, що атлас розрахований на учнів нового покоління – його текстове наповнення, формулювання речень, фотоілюстрації, шрифти, яскравість і якість оформлення цілком відповідають потребам першокласників.
Зміст атласу спрямований на формування в учнів діяльнісної та когнітивної складової природознавчої компетентності учнів і максимально посилить освітній результат від предмету «Я досліджую світ». Цінним доповненням у роботі з атласом є орієнтація на принципи розвивального навчання, методи проблемного навчання, деякі методи дидактичної евристики, для того щоб учні краще сприймали навчальний матеріал і на довше його зберігали у пам'яті. Така стратегія видавництва Картографія доводить своє багаторічне лідерство як у картографічній освіті, так і на ринку педагогічних видань.

Атлас схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (лист №22.1/12-Г-38 від 08.02.2019).

Розділи атласу: Пташиний годинник, Квітковий годинник, Природа навколо нас, Моя країна - Україна, Земля серед Сонця і планет, Календар пір року, Доба, їх частини та час, Явища природи в різні пори року, Рослини й тварини України, Походження свійських тварин і культурних рослин, Лікарські рослини, отруйні рослини, план кімнати.

Купити атлас « Я досліджую світ Природознавство» 1-2 клас

  • можна у нашому магазині Книги на Балці, з доставкою по Україні.

З атласом Я досліджую світ Природознавство ви зробите урок привабливим та сучасним. Атлас надасть реальну допомогу вчителям і учням. Використання такого посібника дозволяє урізноманітнити заняття учнів на уроках і вдома, а також виконання самостійних і практичних робіт. Посібник містить цікавий матеріал, який є функціональним, несе навчальне навантаження, має методичну цінність, доповнює і розширює знання учнів, враховує психологічні особливості дітей і відповідає їх інтересам.

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх