Категории

Книга Їжа для мозку, наука розумного харчування

Издательство: Наш формат
Авторы: Кулинария
ISBN: 978-617-7682-24-9
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 336
Обложка: твердая
185.00грн.
- +

Ліса Москоні - книга "Їжа для мозку, наука розумного харчування"

Анотація від видавництва:
Головна тема, яка розглядається у книзі - це зв'язок харчування зі здоровим способом життя. Автор Лиса Моськоні робить повний аналіз того, яке харчування потрібно для здоров'я нашого мозку, як раціон впливає на роботу цього органу, яким повинен бути наш раціон, щоб мозок залишався здоровим і чому дієта для мозку може відрізнятися від тієї, що потрібна для тіла.

Наш мозок - особливий орган. Його робота безпосередньо залежить від їжі, яку ми споживаємо. Однак поради, які ми щодня бачимо в інтернеті, часто суперечливі і непослідовні. Одного разу ми читаємо, що треба за всяку ціну уникати холестерину, а в наступному - що він навпаки підтримує здоров'я мозку. Проблема таких сенсаційних заяв в тому, що тільки мізерна частка, ретельно перевірена і вивчена. Так якою має бути їжа для мозку? Чи здатне оливкова олія врятувати від хвороби «Альцгеймера»? Яка глюкоза потрібна нашому мозку? І як зробити свій щоденний раціон не тільки поживним, а й смачним?

Книга Їжа для мозку призначена для всіх тих, хто цікавиться здоровим способом життя, хто хоче поліпшити свій режим харчування, дізнатися більше про роботу мозку.

Трохи про автора:

Ліси Моськоні - професор неврології, заступник директора Клініки попередження хвороби Альцгеймера в Медичному інституті Вейла при Корнельському університеті. Викладачка факультету психіатрії Нью Йоркській Школи медицини і факультету досліджень їжі і харчування Інституту Стейнгардт Нью-Йоркського університету.

Відгуки:

  • Ліси Моськоні показує зв'язок між дієтою і функціонуванням мозку і дає поради, щоб забезпечити потрібне для нього харчування - Forbes
  • Автор дає багато простих рекомендацій і варіантів того, як заряджати мозок. Це корисна книга для всіх, хто хоче взяти під контроль своє когнітивне здоров'я - Келлі Макґоніґал, автор книги «Сила волі. Шлях до влади над собою »

Цитати:

  • Турбота про наше мозку - це процес, який триває все життя, в основному з самої природи клітин головного мозку. Дійсно, клітини мозку або нейрони буквально незамінні. У цьому полягає головна відмінність між мозком і іншими органами нашого тіла. В іншому тілі клітини постійно змінюються (подумайте про те, як швидко ростуть нігті і волосся). І мозку не вистачає потужності постійно генерувати нові нейрони.
  • По правді кажучи, в наших руках зосереджено більше влади, ніж ми вважаємо. Силу особистого вибору часто недооцінюють через зручну тенденцію західного світу боротися з симптомами за допомогою ліків або хірургічного втручання. Однак спочатку слід було б врахувати менш ризиковані і часто більш ефективні заходи, наприклад, краще харчуватися.
Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Лиза Москни
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 336
Формат (мм) 140х210
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: