Категории

Нові тести з ПДР України 2020 видавництва Моноліт 13 видання

Издательство: Монолит
Авторы: Литература для автошкол Экзаменационные билеты ГАИ
ISBN: 978-617-577-121-1
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 287
Обложка: мягкая
268.00грн.
- +

от 5 шт или более - 215.00грн.
от 10 шт или более - 200.00грн.
от 20 шт или более - 190.00грн.

Тести з ПДР Офіційні екзаменаційні запитання для складання іспитів за всіма категоріями видавництва Моноліт

У 13-му тиражі додані нові, а також виправлені і відредаговані існуючі питання. Також питання у розділах приведені у відповідність з останніми змінами, внесеними до Правил дорожнього руху.

Екзаменаційні білети, Тести з ПДР розроблені для здачі теоретичної частини іспитів з правил керування автомобілем. Тести з ПДР відповідають діючій програмі навчання у автошколах для всіх категорій прав, і дозволяють самостійно підготуватися до екзамену в ДАІ.

Тести ПДР Моноліт містять завдання в кольорових ілюстраціях. У відповідях надані посилання на пункти Правил дорожнього руху, до яких належать поставлені питання. У додатках Ви знайдете таблицю з вірними відповідями на усі питання тестів.

Що ви знайдете в цій книзі

 • Тестові завдання з Правил дорожнього руху, що відповідають чинної програми навчання в автошколах для всіх категорій прав
 • Питання, що дозволяють самостійно підготуватися до успішної здачі іспиту в ДАІ
 • Завдання в ілюстраціях
 • Посилання на пункти Правил дорожнього руху, до яких відноситься питання
 • Тести з основ безпеки руху та надання першої медичної допомоги
 • Таблицю правильних відповідей.

Книга призначена для:

 • Початківців автомобілістів і учнів автошкіл
 • Досвідчених водіїв, бажаючих освіжити свої знання
 • Батьків, яким небайдуже якість підготовки їхніх дітей
 • Викладачів автошкіл

Офіційні тести з ПДР України 2020 (13 видання)

Білети з ПДР необхідні новачкам, які освоюють початкові знання з водіння автомобіля й досвідченим водіям, щоб розв'язати складні дорожні ситуації. Щорічно до правил дорожнього руху додаються коригування, уточнення та доповнення. Зрозуміло, що кожній людині, яка стає учасником дорожнього руху, білети з ПДР України повинні стати обов'язковим посібником з організації руху та правил поведінки на дорозі.

Прийом іспиту в ДАІ й навчання в автошколах України здійснюються тільки на підставі затверджених білетів ПДР.

Тест в Харкові з категорії АВ містить 1600 запитань розташованих в 80 білетах.
Тест в Харкові з категорії СD містить 1860 запитань розташованих в 93 білетах.

Теми, за якими складені білети:

 1. Правила дорожнього руху 2020;
 2. Дорожні знаки, світлофори, дорожня розмітка;
 3. Основи безпечного руху;
 4. Надання першої медичної допомоги;
 5. Основи права.

Для всебічної підготовки за екзаменаційними білетами ПДР 2020 року додатково необхідно вивчити також Правила дорожнього руху України з доповненнями про дорожню розмітку, світлофори та дорожні знаки.

Правила дорожнього руху в Україні може освоїти кожний бажаючий, якщо придбає білети ПДР 2020, що представлені в нашому каталозі. В доповнення до них можна купити ПДР з ілюстраціями та коментарями і Правила дорожнього руху України. Вивчення книг з розділу Література для автошкіл в магазине Книги На Балке надасть можливість розібратися з необхідними питаннями для успішної здачі теоретичного екзамена на водійське посвідчення.

Досвідчені водії також повинні мати тести ПДР під рукою, щоб у спірних ситуаціях обгрунтовано підтвердити свою правоту. Відповіді з правил дорожнього руху містять приклади практично на кожну складну дорожню ситуацію. Є можливість вибрати правильну відповідь на кожне поставлене запитання. До любої відповіді додаються посилання на нормативну інформацію з указанням пунктів Правил дорожнього руху України, що стосуються його питання.

Якщо Ви тільки плануєте стати водієм або вже проходите навчання в автошколі, тести з ПДР Моноліт повинні стати Вашою настільною книгою на 4 – 6 місяців. Ви маєте можливість глибоко вивчити правила дорожнього руху і не тільки відмінно здати іспити, але й впевнено почуватися в складних дорожніх умовах.

Завжди тримайте книгу з білетами ПДР в бардачку або під заднім склом свого автомобіля. Це додасть впевненості Вам і доведе іншім учасникам дорожнього руху Вашу компетентність.

Також ви можете придбати Екзаменаційні білети ДАІ категорії АВ видавництва Світлофор, або Екзаменаційні білети для підготовки водіїв категорій АВ видавництва Арій.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 287
Формат (мм) 210х300
Обложка мягкая
Иллюстрации цветные

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Вы смотрели (1)