Категории

Книга "Доказ змови. Як Трамп зрадив Америку"

Автор: Сет Абрамсон
Издательство: Країна мрій
Авторы: История, публицистика, политика
ISBN: 978-966-948-280-8
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 552
Обложка: твердая
312.00грн.
- +

Доказ змови як Трамп зрадив Америку - автор Сет Абрамсон: видавництво Країна мрій

Анотація від видавництва:
Перший вичерпний і вибухонебезпечний виклад справи, що виходить за межі здорового глузду: як президент США в обмін на фінансову вигоду та приховану допомогу під час виборів скомпрометував зовнішню політику США. Переосмислюючи цей момент, історики запитуватимуть, чи знали американці, що їм випало пережити перший випадок злочинної змови між кандидатом в президенти Америки - по тому головнокомандувача, - й геополітичним ворогом. Ймовірна відповідь: було занадто складно осягнути всю картину. Інформація, що надходила з різних куточків земної кулі, часто звучала неправдоподібно: нелегальні зустрічі в іноземних столицях, секретні записи в московському готелі, проникнення агентів Кремля у найближче оточення Трампа. Сет Абрамсон відстежив кожен із цих далекосяжних звітів і нині, в "Доказі змови", він зрештою наводить нам докази незбагненного: президент, в обмін на фінансову вигоду та приховану допомогу на виборах, компрометує зовнішню політику США.

Адвокат, професор, колишній кримінальний слідчий користуючись своїм чіпким розумом правника та інструментарієм криміналіста, збирає, упорядковує та аналізує кожну дрібничку трампівсько-російської історії. Він доходить очевидного висновку: ми опинилися віч-на-віч зі змовою. Відстежуючи американські та європейські новинні потоки, він, дотримуючись чіткої хронології, веде читачів через скандал "Трамп-Росія", розповідає про події і показує взаємозв'язки між ними.

Він виносить на широкий загал такі докази:

  • як упродовж тридцяти років Трамп розбудовував свою імперію нерухомості в Росії і як завдяки путінським олігархам, агентам Кремля та російській мафії врятувався від банкрутства;
  • як російська розвідка зібрала на нього компромат;
  • як під час президентських перегонів Трамп вербував російських союзників та ділових партнерів;
  • як він оточував себе радниками, що займалися таємними переговорами з Росією;
  • як помічники Трампа та члени його родини секретно зустрічалися з іноземними агентами і брехали про це.

Зв'язавши докупи ниточки цієї складної історії, Абрамсон стверджує, що навіть за будь-якими висновками в доповіді спецпрокурора Мюллера чи розслідування Конгресу - публічний протокол вже підтверджує наявність відносин "послуга за послугу" між Трампом і Кремлем. Найбільш вражає у змові те, що чимало подій розгорталися на видноті.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Сет Абрамсон
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 552
Формат (мм) 145х215
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: