Категории

Богдан Сушинський "Князі та полководці Стародавньої України" в 2 томах

Издательство: Арий
Авторы: История, публицистика, политика
ISBN: 978-966-498-453-6
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 1 том - 471, 2 том - 559
Обложка: твердый
Год издания: 2016
174.00грн.
- +

Книга видавництва Арій "Князі та полководці Стародавньої України" в 2 томах.

«Князі та полководці Стародавньої України» — унікальне видання, у якому подаються історико-літературні есе про відомих, маловідомих або й зовсім невідомих широкому загалу військових та громадсько-політичних діячів Стародавньої України ІХ–ХІ століть, через долю яких пізнаємо мужню, трагічну і разом з тим славну історію нашої Вітчизни.

Характерною ознакою есе є те, що автор відходить від традиційних «виразно класових», а також виразно проросійських чи пропольських оцінок діянь князів і полководців, утверджуючи при цьому «український погляд» на безперервність становлення і розвитку української нації та української державності від першооснов її до сьогодення і вступаючи при цьому в безпосередню або опосередковану полеміку з деякими зарубіжними та вітчизняними істориками.

Книга має велике пізнавальне значення як для учнів та студентів, так і для вчителів, викладачів вищих навчальних закладів, науковців, воїнів Збройних сил України, а також усіх, хто цікавиться історією Стародавньої України. Відтак вона є чудовим посібником з патріотичного виховання української громадськості. 

 Від автора

Це тільки здається. що то український народ вимагає повернути йому осяяну славою історію. Насправді ж це сама Історія вимагає повернути їй великий, давній, осяяний славою український народ.

Для будь - якої цивілізованої людини пошуки свого національного коріння - така ж духовна потреба, як для істинно віруючого - поломництво до святих місць. Вклонімося ж сківським курганам, монастирським літописам і козацьким шаблям - ось де нащі святилища і наші святощі.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Богдан Сушинський
Тип бумаги газетная
Язык издания украинский
Количество страниц 1 том - 471, 2 том - 559
Формат (мм) 60х90/16
Обложка твердый
Год издания 2016

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: