Категории

Книга Черчилль біографія автор Мартін Ґілберт

Автор: Мартін Ґілберт
Издательство: Країна мрій
Авторы: История, публицистика, политика
ISBN: 978-966-948-299-0
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 888
Обложка: твердая
750.00грн.
- +

Черчилль біографія автор Мартін Ґілберт: книга видавництва Країна мрій

Сер Вінстон Черчилль - видатна історична особистість, безмежно відданий британському народові політик, аристократ, стратег й історик світового рівня, невтомний борець за свободу і демократію, лауреат Нобелівської премії - у Сполученому Королівстві визнано "Людиною ХХ століття". Він не лише описував історію - він її творив. Потужна постать В. Черчилля, чия геніальність не викликає сумнівів навіть у переконаних циніків, незмінно привертає до себе увагу, стає з роками ще яскравішою, ще помітнішою.

Робота визнаного біографа Мартіна Ґілберта з представлення світові Великого Англійця посідає особливе місце серед подібних видань. В основу книги, що вперше виходить українською мовою, покладено факти, відібрані з багатьох дослідницьких джерел та ретельно проаналізовані автором, а також відомості, надані Рендольфом - сином Вінстона Черчилля. Щира й неупереджена розповідь дає змогу зрозуміти, як формувався світогляд цієї людини, як відбувалося його становлення як політика, якими були життєві цінності й пріоритети, чим довелося жертвувати заради торжества демократії. Читачам цікаво буде довідатися також про особисте життя та зовсім не політичні захоплення відомого англійця, якого завжди впізнавали за характерним жестом пальцями у вигляді латинської букви "V", що символізує перемогу.

Мартін Гілберт - британський історик, офіційний біограф Вінстона Черчилля. Автор 88 книг, включаючи роботи про видатного прем'єр-міністра Великої Британії, часів Другої світової війни.

Книга "Черчилль біографія" від автора Мартіна Ґілберта - це єдина офіційна біографія Сера Вінстона Леонарда Спенсера-Черчилля.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Мартін Ґілберт
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 888
Формат (мм) 165х235
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: