Категории

Книга За п’ять кроків до кохання

Издательство: КСД
Авторы: Проза
ISBN: 978-617-12-6117-4
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 240
Обложка: твёрдая
148.00грн.
- +

За п’ять кроків до кохання - автори Рейчел Ліппінкотт, Міккі Дотрі, Тобіас Іаконіс

Перед вами не просто книга про любов, а світовий бестселер. Роман, який розіб'є вам серце, змусить ридати і одночасно захоплюватися. Екранізація якого була 18 квітня 2019 року і базується на реальних подіях.

Всі прекрасно знають, що любов - це божественне почуття і не всім вона дається. Але тут щось інше, не земне, фантастичне. Любовь с первого взгляда, любов, яку не можна описати словами. Любов, яку не зупинить навіть смертельна хвороба.

Чи можна закохатися в когось, кого ти ніколи не зможеш обійняти. Але головні герої Стелла і Уїлл кидають виклик долі і йдуть наперекір усім, хоча знають, що їх любов приречена. Адже Уїлл ніколи не зможе торкнутися Стелли. Його дотик смертельно для дівчини. Але справжня любов не знає ні кордонів, ні заборон, і вона безперечно варто цілого життя.

За п’ять кроків до кохання - це книга, в яку провалюєшся з головою, читаючи - відчуваєш що щемить серце. Відчуття трагедії витає на кожній сторінці і розумієш, що існує й інша реальність - всередині лікарняних стін, де все йде за сценарієм, далекому від райдужних. Ця книга розкриває очі на те, що насправді в основній своїй масі ми щасливі. Щасливі тим, що здорові і можемо спокійно перебувати поруч зі своїми коханими. Але як мало ми це цінуємо, не розуміючи, що це наше головне багатство. Роман За п’ять кроків до кохання, дуже сильне твір в якому піднімаються актуальні проблеми сучасної реальності. Це промінчик надії, щеплення добра і співчуття, і присвячується всім, хто щодня веде боротьбу за життя і рекомендується прочитати не тільки жіночій половині читачів, а й чоловічий.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Рейчел Липпинкотт, Микки Дотри, Тобиас Иаконис
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 240
Формат (мм) 135х205
Обложка твёрдая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: