Категории

Юрій Косач - книга Сузір’я лебедя

Автор: Юрій Косач
Издательство: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА
Авторы: Проза
ISBN: 978-617-585-128-9
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 400
Обложка: твердая
120.00грн.
- +

Книга Юрія Косача - Сузір’я лебедя від видавництва А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

У цій книжці — два майстерні літературні твори блискучого, але вельми контроверсійного українського письменника-еміґранта Юрія Косача.
Роман «Сузір'я Лебедя» — це винятковий у нашому письменстві «родинний портрет в інтер'єрі» української шляхетської родини напередодні Першої світової війни. Хоча деякі персонажі цього твору наділені певними рисами реальних членів родини Косачів-Драгоманових, цей роман — не спогади і не історія конкретної родини, а заворожливий узагальнений символ світу «старої шляхетної України» на межі його зникнення в буревіях воєн і революцій ХХ ст.

Повість «Еней і життя інших» присвячена темі української національно-визвольної боротьби в апокаліпсисі Другої світової. І хоча в мереживо фіктивної дії цього твору також вплетено натяки на реальні особи й події того часу (тут, можливо, проявляються не найкращі риси Косача-людини, який мовби вивищує себе через певну гіпертрофовану алюзію на національних світочів), тема повісті Косача універсальніша. Це роман ідей, один з важливих творів нашої інтелектуальної літератури. Це, за своєю суттю, текст філософських роздумів про принципові дилеми збройної боротьби, патріотизму та відповідальності індивіда перед народом і водночас перед особистими взаєминами з найближчими людьми.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Юрий Косач
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 400
Формат (мм) 140х215
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: