Категории

Жюль Верн книга 20000 льє під водою

Издательство: Школа
Авторы: Детская художественная литература
ISBN: 966-8114-53-1
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 512
Обложка: твердая
90.00грн.
- +

20000 льє під водою - роман Жюль Вер

Опис роману:

У другій половині XIX століття на очі мореплавцям став попадатися незвичайний об'єкт, що перевершує кита швидкістю і розмірами. Газети, а слідом за ними і вчені, зацікавилися невідомим об'єктом, який, після довгих обговорень, визнали невідомим науці тваринам, імовірно - гігантським нарвалом. Академічний інтерес змінився суто практичним, коли в результаті зіткнень з об'єктом кілька кораблів отримали пробоїни. Було вирішено спорядити експедицію на військовому парусно-паровому фрегаті «Авраам Лінкольн», що належить флоту США, щоб знайти і знищити небезпечне для мореплавання тварина.

Після довгих пошуків експедиція зустрічає в Тихому океані «невідоме тварина», але в результаті зіткнення з ним фрегат отримує пошкодження, а знаходилися на ньому професор Аронаксе, його слуга Консель і гарпунёр Нед Ленд опиняються у воді, після чого потрапляють на борт підводного човна, який, як з'ясовується, і брали за «невідоме тварина». Її господар представляється як «капітан Немо» Він оголошує врятованим, що вони знаходяться на борту належного йому підводного корабля «Наутілус».

Капітан Немо разом зі своїми товаришами порвав з людським суспільством і віддалився в океан, щоб жити вільно. Потай від усіх побудувавши і оснастивши «Наутілус» так, щоб мати на ньому можливість практично необмеженої автономії, Немо і його товариші, що склали екіпаж корабля, назавжди пішли в океан. Оскільки Немо зацікавлений у збереженні таємниці «Наутілуса», він приймає рішення затримати врятованих на кораблі на невизначений термін, і героям, перед якими, фактично, поставлений вибір між полоном і смертю, доводиться примиритися з його рішенням. Професору Аронаксе капітан пропонує брати участь у наукових дослідженнях і спостереженнях, які він веде на «Наутілусі», забираючись в недоступні «земний» науці морські глибини.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Жуль Верн, О.Бєляєв
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 512
Формат (мм) 140х210
Обложка твердая
Иллюстрации черно-белые

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: