Категории

Пізнавальна енціклопедія Анімаліум автора Брума Дженні

Автор: Дженни Брум
Издательство: ВСЛ
Авторы: Подарочные книги Энциклопедии
ISBN: 978-617-679-376-2
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 112
Обложка: твердая
330.00грн.
- +

Анімаліум - велика пізнавальна книга для дідей від Брума Дженні

Як що Вам треба дізнатись, як еволюціонували тварини, та зазирнуть до препараційних лабораторій і відкрити для себе різноманіття природних середовищ планети Земля. То завітайте до «Анімаліума» та пізнавайте красу і розкіш тваринного царства.

Ця книга не енциклопедія тваринного світу, і навіть не претендує називатися такою. Це скоріше науково-популярне видання, покликане коротко і в цілому ознайомити читачів в дуже простій, доступній формі із загальною класифікацією тваринного світу. У будь-якому випадку представлена ​​в книзі інформація цілком доступна для розуміння молодшому школяреві. На одному з перших розворотів дано еволюційне древо життя - звичайно ж, неповне, і дуже схематичне.

Анімаліум - це одна з можливостей пробудити в дітях любов до біології і велика допомога батькам при вивченні дитиною шкільного навколишнього міра. Знання в книзі не енциклопедичні, але зрозумілі і потрібні. Так що ласкаво просимо до «Анімаліума»! Двері цього музею відчинено двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Тут зібрано вражаючу колекцію з понад 160 тварин, яку буде цікаво розглянути відвідувачам різного віку.

Сама книга дуже великого формату (275х375 мм). Но в іншому форматі чудові ілюстрації загубилися би. Все зроблено з великим смаком: яскраві малюнки, папір досить щільний, жовтуватого кольору, шрифт в основному великий.

Купити онлайн книгу Анімаліум можно у нашому магазині "Книги На Балке"

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Брум Дженни
Тип бумаги мелованная
Язык издания украинский
Количество страниц 112
Формат (мм) 270х370
Обложка твердая
Иллюстрации цветные

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: