Категории

Книга Відновлення: звільнення від наших залежностей

Издательство: МонолитBizz
Авторы: Саморазвитие, личностный рост Психология
ISBN: 3
Наличие: Нет в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 400
Обложка: твердая
0.01грн.
- +

Відновлення, звільнення від наших залежностей автор Расселл Бренд

Унікальна книжка-посібник для звільнення від залежності у всіх її формах, що стала справжнім бестселером. Її автор Расселл Бренд певен: хоч би від чого ви були залежні, причина однакова — це спроба подолати проблему відчуженості від світу, що нас оточує.
Колишній наркозалежний, а тепер світова знаменитість Расселл Бренд невимушено, навіть з гумором розповідає свою історію, ділячись власним досвідом життя за справді універсальною програмою «Дванадцять кроків». Але, застерігає автор, ця книжка не лише про нього. Ні, вона про нас із вами. Всі ми живемо в епоху залежності — від наркотиків, сексу, їжі, роботи, куріння, та від усього на світі.

Завдяки цій книжці ви крок за кроком услід за іменитим автором пройдете програму звільнення і вирветеся з невидимої в’язниці залежності у вільне життя. 

Цитати з книги Відновлення, звільнення від наших залежностей

  • Крок за кроком. Ніхто не каже вам не пити двадцять років від сьогодні. Ви не мусите відмовитися від білого хліба на все життя просто зараз. Йдеться про «крок за кроком, день за днем». Якщо це сприймати буквально, то звучить не гірше, ніж східна мудрість «лови мить», яку я згодом від когось почув. Сьогодні — це все, що ми маємо.
  • Книжка про вас. Якщо ви залежні від руйнівних стосунків, нездорової їжі, лайливого керівника, якогось конфлікту чи порнографії, то можна витратити ціле життя на те, щоб побачити проблему. А, як виявляється, ціле життя — це все, що ми маємо. Ця книжка не лише про таких екстремістів, як я. Ні, ця книжка про вас.
  • Надія є. Якщо ви хоч трохи схожі на мене, то почнете усвідомлювати, що звикли жити невдоволеними, вічно ображеними, вважаючи, що нічого доброго для вас уже нема. Та воно є.
  • Жити за програмою. Авжеж, я щодня помиляюся. Щось роблячи чи спілкуючись із людьми, раптом думаю: «Так, стоп, я зараз поводжуся, як безнадійний егоїст». Проте усвідомлюю це лише завдяки тому, що живу за цією програмою. Я маю приклад.
  • Змінюймося самі. Жоден із нас насправді не може контролювати інших людей: вони добрі, вони погані, вони приходять, ідуть геть. Ми можемо лише змінити свої внутрішні координати.
  • Епоха залежності. Споживацтво і матеріалізм створюють культуру залежності. Всі ми десь на тій шкалі. Адже нас там тримає час, епоха, в яку живемо.
Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Расселл Бренд
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 400
Формат (мм) 160х210
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: