Категории

Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш - бізнес література українською

Издательство: Монолит
Авторы: Саморазвитие, личностный рост Новинки на сайте
ISBN: 978-617-577-159-4
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 240
Обложка: твердая
230.00грн.
- +

Ігор Манн - книга "Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш" вперше українською мовою

Номер один - книжка про те, як стати першим на професійному ринку з багатьма конкурентами. Ви дізнаєтеся, як поставити мету, дослідити свої можливості (зробити аудит самого себе), розвиватися, досягати високих результатів та просуватися вперед.

«Номер 1» - проста для розуміння книжка, яка надасть вам найкращі джерела інформації та порекомендує провідних спеціалістів.

Трохи про книгу:

Людина - товар на професійному ринку з багатьма конкурентами. І тут працюють ті ж прийоми, що й у маркетингу. Якщо ви амбітні та відчуваєте в собі потенціал стати більше ніж просто хорошим спеціалістом, хочете обійти суперників, вибитись у лідери і бути першим у тій чи іншій сфері, треба навчитися застосовувати ці прийоми щодо самого себе. Відтак на зміну людині-товару прийде безсумнівний авторитет - людина-бренд, приклад для наслідування, який викликає заздрість і загальне захоплення.

Ліпшого наставника на цьому шляху, ніж Ігор Манн, визнаний № 1 у маркетингу, годі й шукати. Він не лише зробив собі ім'я копіткою працею на професійній ниві та наполегливою роботою над собою, а й допоміг багатьом людям і компаніям досягти вражаючих результатів і посісти гідне місце під сонцем. Маркетер, консультант, спікер, автор десятка книжок, видавець Ігор Манн у «Номері 1» вдало поєднав теорію з практикою та запропонував покроковий алгоритм досягнення мети. Скориставшись додатками наприкінці книжки, ви зможете скласти індивідуальний наочний план просування вперед. Читайте та дійте!

Передмова від автора:

Дорогой читачу!

Щоб відразу привернути вас до себе, почну з того, що народився я в Одесі.

Україна подарувала світову багато великих людей (наприклад, батьки Філіпа Котлера - міжнародного гуру маркетингу - з України). І я вірю, що ця книга допоможе збільшити кількість таких великих людей в Україні і підняти якість життя кожного читача.

Я радий, що мої книжки видають українською мовою. Читайте більше!

Книжки роблять нас багатшими не тільки духовно, а й матеріально. Бути номером один вигідно - і морально, і матеріально - тож будьте.

Книгу Номер 1 Як стати найкращим у тому, що робиш від Ігоря Манн можно придбати у нашому інтернет-магазині Книги На Балке за ціною видавництва з доставкою в усі міста нашої України.

Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Игорь манн
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 240
Формат (мм) 145х210
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке: