Категории

Игорь Манн - Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів

Издательство: Монолит
Авторы: Маркетинг Новинки на сайте
ISBN: 978-617-577-157-0
Наличие: Есть в наличии
Язык издания: украинский
Количество страниц: 288
Обложка: твердая
230.00грн.
- +

Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів - автор Ігор Манн

Для того щоб малий або середній бізнес процвітав, зовсім не обов’язково замовляти дорогу рекламу та нести останню копійчину до спеціалізованого агентства. Збільшити продажі, забезпечити впізнаваність бренда та лояльність клієнтів цілком можливо вже за два місяці за допомогою 50 безкоштовних (чи майже безкоштовних) інструментів, наведених у книжці «Маркетинг без бюджету» відомого маркетера, консультанта, спікера, автора і видавця Ігоря Манна.

Цей практичний посібник містить неодноразово перевірені рецепти та свіжі ідеї з покроковими інструкціями щодо їх реалізації. Книжка стане у пригоді насамперед власникам, акціонерам, а також топ-менеджерам компаній, які не мають змоги чи просто не хочуть витрачатися на маркетинг. Більше уваги до «дрібниць» — і результат перевершить найсміливіші очікування!
Игорь Манн кандидат экономических наук.

Трохи про автора книги:

Ігор Манн в 1989 році закінчив Московський інститут управління і почав працювати в Інституті управління на кафедрі «Зовнішньоекономічна діяльність та зарубіжний досвід управління». Ігор Манн багато викладав, подорожуючи по країні, консультував, працював у рекламному агентстві - спочатку рекламним агентом, потім копірайтером.

У 1993 році став менеджером з маркетингових комунікацій в московському офісі швейцарської компанії Ciba-Geigy, відділення «Захист рослин».

У 1994 році у Всеросійській академії зовнішньої торгівлі (ВАВТ) захистив кандидатську дисертацію за темою «Організація системи маркетингових комунікацій у зовнішньоекономічній діяльності підприємства». У 1995 році перейшов в російську компанію «Фавор», офіційний імпортер японської компанії Konica Corporation, на посаду директора з маркетингу.

У 1998 році почав працювати директором з маркетингу в московському офісі компанії Lucent Technologies.

У 2000 році, коли з Lucent Technologies була виділена нова компанія Avaya, отримав в ній призначення на посаду регіонального директора по маркетингу в регіоні Центральної Східної Європи, СНД, Близького Сходу і Африки.

У 2003 році з під його пера виходить книга: Маркетинг на 100%, що згодом стала бестселером. Пізніше виходять книги "PR на 100%", "Без бюджету", "Арифметика маркетингу для перших осіб", "Хороший рік".

2005 рік ознаменувався появою нового видавництва Манн, Іванов і Фербер, засновниками якого стали Ігор Манн, Михайло Іванов та Михайло Фербер. Крім іншого Ігор Манн займається консультуванням бізнесу, веде тренінги і семінари.

Купити книгу Маркетинг без бюджету 50 дієвих інструментів українською мовою можно:

  • У магазині Книги На Балке з доставкою по всіх містах України
Развернуть описание Свернуть описание
Общие данные
Автор Игорь Манн
Тип бумаги офсет
Язык издания украинский
Количество страниц 288
Формат (мм) 145х210
Обложка твердая

Написать отзыв

Ваше Имя:


Ваш отзыв: Внимание: HTML не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка: Плохо           Хорошо

Введите код, указанный на картинке:Метки: Маркетинг